ODMŁADZANIE NA SUROWO - PONAD 120 MILIONÓW WYŚWIETLEŃ NA FACEBOOK I YOUTUBE
ZAMÓW NASZĄ NOWĄ KSIĄŻECZKĘ DLA DZIECI...
"WIERSZYKOWO NA SUROWO"
...I POMÓŻ NAM INSPIROWAĆ dzieci, aby jedli i żyli zdrowiej!
ZAMÓW NASZĄ NOWĄ KSIĄŻECZKE DLA DZIECI...
"WIERSZYKOWO NA SUROWO"
...I POMÓŻ NAM INSPIROWAĆ dzieci, aby jedli i żyli zdrowiej!
CENA: Tylko 39zł
1
Wysyłka
Gdzie wysłać książeczkę?
2
Twoje Dane
Szczegóły zamówienia
Gdzie wysłać książeczkę?

Bezpieczne Płatności

Wszystkie płatności przetwarzane są przez bardzo bezpieczną sieć z najbardziej aktualnymi technologiami (podobnymi jakie możesz znaleść w Twoim lokalnym banku).
Bezpieczne płatności
O KSIĄŻCE 'WIERSZYKOWO NA SUROWO'
„Czym skorupka za młodu nasiąknie, tym na starość trąci”

To jedno z mądrości ludowych, którego zastosowanie w umiejętny sposób pozwoli Twemu dziecku na zdrowe i pogodne życie. Dzięki autorom tego zbioru wierszy mamy nadzieję zachęcisz swoich milusińskich do jedzenia warzyw i owoców każdego dnia. A warto, gdyż ten sposób jedzenia uratował autorów! 

Agnieszka i Mariusz od kilku lat kroczą ścieżką Witarianizmu, dzięki czemu przywrócili swoim ciałom zdolność do samo-uzdrawiania i odzyskali kontrolę nad swoim zdrowiem i życiem. Postanowili dzielić się tą niesamowitą wiedzą ze swoimi słuchaczami w projekcie Odmładzanie Na Surowo, a teraz pragną pójść dalej i pomóc edukować również najmłodszych odbiorców, zgodnie z powiedzeniem:

„Czego Jaś się nie nauczy, tego Jan nie będzie umiał”
CO ZNAJDĘ W TEJ KSIĄŻECZCE?
Przede wszystkim nie znajdziesz tutaj żadnych rymowanek, które powstały kiedyś i znalazły się w innych pozycjach. Stworzyliśmy te wierszyki po to, aby zachęcić dzieci do surowego odżywiania dając im jasną podpowiedź, że dzięki jedzeniu warzyw i owoców na surowo pozostaną silni i zdrowi. W myśl powiedzenia: „Czego Jaś się nie nauczy, tego Jan nie będzie umiał” zachęcamy najmłodszych do odszukania drogi do smaków, które pozostaną z nimi przez całe życie.
O AUTORACH KSIĄŻECZKI
Wspaniale, że możemy się poznać. Agnieszka i Mariusz, jesteśmy autorami zbioru rymowanek o świecie roślinnym czyli przewodnika dla najmłodszych o surowym odżywianiu. 

Jesteśmy również twórcami medialnego projektu "Odmładzanie Na Surowo", autorami bestsellera „Surowe Zdrowie”, książki kulinarnej „Na Surowo – 100 Przepisów” a teraz zapraszamy Cię i Twoich milusińskich do tej niesamowitej pozycji: „Wierszykowo na Surowo”.
Co o nas mówią?...
[TESTIMONIALS]
Zamów książeczkę już teraz...
CENA: Tylko 39zł
Odmładzanie Na Surowo © 2023+ - Wszelkie prawa zastrzeżone